Bezpečnostné dvere FornoxKvalitné okná s montážouNavštívte predajňu v Púchove
Bezpečnostné dvere Fornox
Kvalitné okná s montážou
Navštívte predajňu v Púchove

 

V súčasnosti existuje na slovenskom trhu veľa firiem, ktoré robia montáž okien alebo dverí.  Aj naša firma FM plus s.r.o. sa zameriava na predaj a montáž okien, dverí, balkónov a garážových brán. Už od roku 2003 sa snažíme zákazníkom poskytovať kvalitné, kompletné a cenovo dostupné služby. Našou prioritou je vždy samotný zákazník a dobre odvedená práca. Až kvalitná montáž okien či dverí zaručí zákazníkovi spokojnosť a pohodlné bývanie. Počúvame našich zákazníkov, sme im k dispozícii emailom, telefonicky a aj osobne na predajni v Púchove. Snažíme sa im poradiť, nájsť najvhodnejší produkt a vytvárať riešenia na mieru. Bezpečnostné dvere, dvere do exteriérov či interiérov, oknágarážové brány, balkóny a doplnky ako žalúzie, sieťky, parapety či montážne a murárske práce, to všetko je len základ služieb, ktoré sme pre vás pripravili.

 

 

FD spol s.r.o. je teraz FM plus s.r.o.

 

Mnohí zákazníci nás poznali aj ako FD spol s.r.o. Sme stále tá istá firma, len pod iným názvom. Tešíme sa na vašu návštevu!

 

 

 

Predajňa okien a dverí v Púchove

 

Pre všetkých, ktorí potrebujú poradiť s výberom okien alebo dverí sme otvorili predajňu FM plus v Púchove na Hollého ulici. Predajňa sa nachádza vedľa predajne Orange, oproti veľkému parkovisku.

 

Cenové ponuky na všetky služby!

 

Niekto potrebuje len okná, niekto len sieťky. My vám spravíme kalkuláciu na kompletné dodanie, ale nie je pre nás problém skalkulovať aj len cenu okenných doplnkov.

 

 

 

Certifikované výrobky, profesionálne poradenstvo

 

Zákazníkom dodávame len certifikované výrobky od známych slovenských a zahraničných firiem. Okrem predaja poskytujeme aj profesionálne poradenstvo.

 

Záručný a pozáručný servis je samozrejmosťou

 

Práve pozáručný servis je službou, na ktorú sa zákazníci pýtajú a firmy sa jej vyhýbajú. U nás to tak nie je. Záručný aj pozáručný servis je súčasťou našich služieb.

 

 

Firemná predajňa FM plus:

 

 

Máte záujem o naše služby?
Názov firmy:
Meno a priezvisko:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia