Dvere

 

Plastové alebo hliníkové dvere vyberáme najčastejšie naraz a do celého bytu. Aj preto je pri tejto nemalej investícií potrebné rozhodnúť sa správne a nevyberať najlacnejšie, ale najmúdrejšie riešenie. Hliníkové alebo plastové dvere sú dnes najčastejším typom dverí vyberaným nielen do bytov, alebo aj do rodinných domov, na balkóny, do firemných priestorov a predajní. Kvalitné dvere minimalizujú hluk a poskytujú dostatočné tepelné tesnenie.

 

Naša široká ponuka dverí obsahuje interiérové dvere, bezpečnostné dvere, vchodové dvere a dvere k posuvným systémom či k zimným záhradám. Pre kompletnú ponuku dverí nás kontaktujte na 042/463 42 85 a 0908 793 657, alebo nás navštívte osobne v predajni v Púchove.

 

Dodáme len dvere v najväčšej kvalite vyrobené z nemeckých profilov Gealan a Prestige. Pri výbere vchodových dverí najviac času strávite nad výberom vhodnej výplne. V ponuke máme preto množstvo dverných výplní od popredných dodávateľov, ako sú napr. Perito a Gava Plast. Ak máte záujem o hliníkové profily, ponúkame vám kvalitný hliníkový profil Ponzio, ktorý spĺňa všetky požiadavky náročných zákazníkov.

 

 

Čo všetko vám ponúkame:

 

  • Interiérové dvere z hliníka alebo z plastu
  • Kompletná montáž dverí so zárubňami nie je všetko. V cene dverí je záručný servis aj poradenstvo. Vybrať si môžete zo vzoriek na predajni alebo vám pomôžeme s výberom v našich katalógoch. Dvere vyberáme podľa parametrov daných miestností ale aj podľa finančného rozpočtu zákazníka.

 

  • Vchodové dvere z hliníka alebo z plastu
  • Vchodové dvere vyberajte dôkladne. Mali by ladiť k oknám na dome, prípadne spĺňať vami zadané bezpečnostné parametre. Vyberať môžete opäť z našich vzoriek, katalógov a k dispozícií je aj naše bezplatné poradenstvo.

 

  • Posuvné dvere a systémy
  • Súčasťou ponuky sú aj posuvné dvere do interiérov a exteriérov, v ktorých sa musí priestorom určeným na dvere šetriť. Dvere dodávame aj na balkónové systémy či zimné záhrady. Pre viac info klikajte sem.

 

  • Bezpečnostné a protipožiarne dvere Fornox
  • Pre tých, ktorí sa chcú naozaj cítiť bezpečne, ponúkame montáž dverí Fornox. Ide o bezpečnostné dvere prvotriednej kvality. Pre viac informácií o dverách Fornox kliknite sem.

 

  • Doplnky k dverám - zárubne, kľučky
  • Aby sme dvere mohli namontovať, potrebujete vybrať správne zárubne. Nezabúdajte aj na kľučky, ktoré je treba doladiť so zariadením bytu. So všetkým vám radi pomôžeme.

 

 

Katalógy na stiahnutie:

 

Dverné výplne
Perito

 

Dverné výplne
Perito

 

Dverné výplne
Perito

 

Dverné výplne GAVA plast

 

 

Dodávame tieto značky dverí:

 

   
   
   

Prestige

       

 

Máte záujem o naše služby?
Názov firmy:
Meno a priezvisko:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia